ANA SAYFA  ÜRÜNLER  HAKKIMIZDA İLETİŞİMMÜŞTERİ ÇÖZÜMLERİ                 ŞİFRENİZİ GİRİN | ŞİFRE ALIN

ENGLISH

         

     

 

 
ÇİNKO KAPLAMA KİMYASALLARI    
ALKALİ SİYANÜRSÜZ ÇİNKO KAPLAMA KİMYASALLARI
ZINCOSTAR ALKA NCZ 3600 

IMDS NO:                                      

  TDS 3600     MSDS

ZINCOSTAR ALKA NCZ 3600 Alkali siyanürsüz çinko prosesi sodyum veya potasyum bazlı alkali çinko kaplamalarda oldukça düzgün ve parlaktır. Tüm gereksinimleri ve standartları karşılar. Yüzeyler kolaylıkla pasivasyon alır, kromu alışı mükemmeldir ve tüm akım yoğunluklarında homojen mikron oluşturur. Tüm otomotiv standartlarını karşılar.

 ASİTLİ ÇİNKO KAPLAMA KİMYASALLARI
ZINCOSTAR 3000

IMDS NO:    

ZINCOSTAR 3000 prosesi her çeşit askı ve dolap asitli çinko kaplama uygulamaları için yapılmıştır. Potasyum klorür veya amonyum klorür banyolarında uzun süre kalıcı, aşırı parlak ve düzenli bir prosestir.
 
 
ZINCOSTAR 3025

IMDS NO:    

ZINCOSTAR 3025 prosesi her çeşit askı ve dolap asitli çinko kaplama uygulamaları için yapılmıştır. Potasyum klorür veya amonyum klorür banyolarında uzun süre kalıcı, aşırı parlak ve düzenli bir prosestir.
 
 
 SİYANÜRLÜ ÇİNKO KAPLAMA KİMYASALLARI
ZINCOSTAR Z 2.0

IMDS NO:    

 

ZINCOSTAR Z serisi parlatıcıları tüm siyanürlü çinko kaplama banyoları için yapılmıştır. Parlak, ışıldayan ve düzenli olan çinko kaplanmış parçalar üretirler. Ayrıca  uzun süre kullanılabilen parlatıcılardır.
ZINCOSTAR 3250

IMDS NO:    

 

ZINCOSTAR 3250 serisi parlatıcıları tüm siyanürlü çinko kaplama banyoları için yapılmıştır. Parlak, ışıldayan ve düzenli olan çinko kaplanmış parçalar üretirler. Ayrıca  uzun süre kullanılabilen parlatıcılardır.
ÇİNKO ALAŞIMLARI KAPLAMA KİMYASALLARI
 ÇİNKO NİKEL ALAŞIM KAPLAMA KİMYASALLARI
ZINCALLOY NI 3700

IMDS NO:    

 

ZINCALLOY NI 3700, siyanür içermeyen bir alkali çinko/nikel alaşımkaplama prosesi olup, metal üzerinde %12-15 oranında nikel içeren homojen çinko-nikel katmanı oluşturur. Bu proses hem askı hem de dolap için rahatlıkla uygulanabilir. Emsallerinden daha hızlı kaplama yapması en büyük özelliğidir.

 
ZINCALLOY NI 3800

IMDS NO:    

 

Yeni jenerasyon alkali çinko nikel alaşım askı kaplama prosesi
 ÇİNKO DEMİR ALAŞIM KAPLAMA KİMYASALLARI
ZINCALLOY FE 3900

IMDS NO:    

 

Kullanımı ve analizi kolay çinko demir alaşım kaplama prosesidir
 
NİKEL KAPLAMA KİMYASALLARI 
PARLAK NİKEL
NILUX 1025

IMDS NO:    

 

NILUX 1025  tüm askı  uygulamaları için yapılmıştır. Düzenli, parlak, ışıldayan ve yumuşak bir kaplamadır. Zamak parçaların alçak ve yüksek akım bölgelerinde de beyaz görüntüler oluşturur. Nikel kaplama uygulamaları için güçlü ve uzun süre kullanılabilen bir parlatıcı sistemidir. Daha hızlı parlaklık ve beyazlık oluşumu sağlanır. Tüketimi azdır.
NILUX 1025 PLUS

IMDS NO:    

 

NILUX 1025 PLUS  tüm askı  uygulamaları için yapılmıştır. Düzenli, parlak, ışıldayan ve yumuşak bir kaplamadır. Zamak parçaların alçak ve yüksek akım bölgelerinde de beyaz görüntüler oluşturur. Nikel kaplama uygulamaları için güçlü ve uzun süre kullanılabilen bir parlatıcı sistemidir. Daha hızlı parlaklık ve beyazlık oluşumu sağlanır. Tüketimi azdır.
NILUX 1025 HS

IMDS NO:    

 

NILUX 1025 HS yüksek hızda kaplama gerektiren tüm askı  uygulamaları için yapılmıştır. Düzenli, parlak, ışıldayan ve yumuşak bir kaplamadır. Zamak parçaların alçak ve yüksek akım bölgelerinde de beyaz görüntüler oluşturur. Nikel kaplama uygulamaları için güçlü ve uzun süre kullanılabilen bir parlatıcı sistemidir. Daha hızlı parlaklık ve beyazlık oluşumu sağlanır. Tüketimi azdır.
NILUX 1005

IMDS NO:    

 

NILUX 1005 tüm askı ve dolap uygulamaları için yapılmıştır. Düzenli, parlak, ışıldayan ve yumuşak bir kaplamadır. Zamak parçaların alçak ve yüksek akım bölgelerinde de bembeyaz kaplamalar oluşturur. Nikel kaplama uygulamaları için güçlü ve uzun süre kullanılabilen bir parlatıcı sistemidir.
NILUX 1015

IMDS NO:    

 

NILUX 1015 tüm askı uygulamaları için yapılmıştır. Düzenli, parlak, ışıldayan ve yumuşak bir kaplamadır. Döküm parçalarda bile çok homojen beyaz bir kaplama ve tok bir görüntü verir. Nikel kaplama uygulamaları için güçlü ve uzun süre kullanılabilen bir parlatıcı sistemidir.Tüketim miktarı çok azdır
NILUX 1220

IMDS NO:    

 

NILUX 1220 tüm dolap uygulamaları için yapılmıştır. Düzenli, parlak, ışıldayan ve yumuşak bir kaplamadır. Zamak parçaların alçak ve yüksek akım bölgelerinde de beyaz görüntüler oluşturur. Nikel kaplama uygulamaları için güçlü ve uzun süre kullanılabilen bir parlatıcı sistemidir. Farklı sıcaklıklarda da olsa homojen beyaz görüntü elde edilir. Çok ekonomiktir.
SATEN NİKEL KAPLAMA KİMYASALLARI
PERLA 1800

IMDS NO:    

 

FİLTRASYON YAPILMADAN UZUN SÜRE KULLANIM                          

 PERLA 1800 Saten-nikel prosesi otomotiv sektöründe ve diğer  vana, kulp, düğme gibi dekoratif parçaların dolap kaplama uygulamalarında kullanır. Düşük miktarlardaki ilavelerle de alüminyum benzeri katmanlar elde edilebilir. Bozulma etkisi göstermeden çok uzun süre kullanılabilen bir prosestir. Metalin, katman üzerindeki tutunması çok iyidir.

SİYAH NİKEL KAPLAMA KİMYASALLARI
NICKEL FUME ' 1620

IMDS NO:    

 

NICKEL FUME ' 1620 siyah nikel tuzu olup askı ve dolap uygulamaları için uygundur. Stabil, hızlı ve homojen katmanlar oluşturur.
NIBLACK 1600

IMDS NO:    

 

NIBLACK 1600 hızlı ve homojen bir kaplama oluşturan siyah nikel tuzudur. Çalışma koşulları stabildir. Siyanür içermez. Gerçek SİYAH katman oluşur.
AKIMSIZ NİKEL KAPLAMA KİMYASALLARI
NICHEM 1500

IMDS NO:    

 

Metaller üzerine onaylı akımsız nikel prosesidir. Stabil bir banyodur kolaylıkla bozulmaz. Yumuşak ve parlak katmanlar oluşturur. 
NİKEL KAPLAMA YARDIMCI KİMYASALLAR
NIZINCATE 1900    Aluminyum kaplama için zinkatlama kimyasalı
NIZINCATE 1930    Aluminyum kaplama için zinkatlama kimyasalı 3 konsantre
NILUX 1100 Nikel taşıyıcı
NILUX 1110 Nikel Düzeltici
NILUX 1400 M Nikel Nemlendirici Mekanik banyolar için
NILUX 1410 A Nikel Nemlendirici Havalı banyolar için
PURIFIER 1460 Nikel Kirlilik giderici
LIVELLANTE 1430 Nikel Çizgi örtücü
NISTRIP 1470 Nikel Sökme
 
BAKIR KAPLAMA KİMYASALLARI  
ASİTLİ BAKIR KAPLAMA KİMYASALLARI
RAMAC 6200

IMDS NO:    

 

Yüksek düzeltme ve girişkenliği olan asitli bakır kaplama prosesidir. Yüksek voltajlarda bile yanma olmaz. Ayna parlaklığında, ışıldayan ve düzgün asitli bakır katmanları oluşturur. Elektrolitin kontrolü kolaydır. Alçak akımlarda bile ayna parlaklığında katman oluşur. PCB için uygundur.
RAMAC 6500

IMDS NO:    

 

Boya içermeyen asitli bakır kaplama prosesi olup yüksek düzeltme ve esnekliğe sahiptir. Alçak akım bölgelerinde de ayna parlaklığında katmanlar oluşturur. Katkılar iyi dengelenmiştir. Banyonun kontrolü kolaydır.
 
SİYANÜRLÜ BAKIR KAPLAMA KİMYASALLARI
CUPROSTAR 6100

IMDS NO:    

 

Parlak siyanürlü bakır kaplama prosesi
CUPROMIX 6000

IMDS NO:    

 

Kullanıma hazır bakır tuzudur. Kalın, parlak ve iyice düzeltilmiş bakır katmanları oluşturur. Sodyum bazlıdır.
CUPROMIX 6000 K

IMDS NO:    

 

Kullanıma hazır bakır tuzudur. Kalın, parlak ve iyice düzeltilmiş bakır katmanları oluşturur. Potasyum bazlıdır.
 
BAKIR ALAŞIMLARI KAPLAMA KİMYASALLARI
BRASSOMIX 5000

IMDS NO:    

 

Kullanıma hazır pirinç tuzudur. Kalın, parlak ve iyice düzeltilmiş pirinç katmanları oluşturur. Sodyum bazlıdır.
 
BRASSOMIX 5000 K

IMDS NO:    

 

Kullanıma hazır pirinç tuzudur. Kalın, parlak ve iyice düzeltilmiş pirinç katmanları oluşturur. Potasyum bazlıdır.
 
BAKIR VE BAKIR ALAŞIMLARI KARARTMA VE OKSİDE KİMYASALLARI
NEROBRASS 5200 P  Sarı ve bakır antik kimyasalı. Toz
NEROBRASS 5200 L  Sarı ve bakır antik kimyasalı. Sıvı
BRASSOBLACK 5300 Pirinç ve bakır kaplanmış parçalar için parlak siyah karatma. (böcek Sırtı)
CUPROBLACK 6310 Bakır Okside kimyasalı
 
KROM KAPLAMA KİMYASALLARI   
DEKORATİF KROM KAPLAMA KİMYASALLARI
CATACHROME 4000

IMDS NO:    

 

Katalizörlü Krom Tuzudur. Ayrıca katalizör gerektirmez

Catachrome 4000, +6 değerlikli karışık katalizörlü dekoratif parlak krom prosesidir. Düşük sıcaklık ve konsantrasyonlarda çalışmaya olanak sağlayan, eşsiz bir kataliz sistemidir.

CATACHROME 4000 PS

IMDS NO:    

 

Karışık tip krom kaplama katalizörü. Yüksek yanma direnci ve dağılım sağlar. Kullanımı kolay ve dağılımı, girişkenliği yüksek kaplamalar meydana getirmek için formüle edilmiştir.
CATACHROME 4000 F

IMDS NO:    

Tek tip krom katalizör tek başına veya 4010 P ile birlikte kullanılabilir. Ekonomik bir üründür.
CATACHROME 4010 P

IMDS NO:    

Tek tip krom katalizör tek başına veya 4000 F ile birlikte kullanılabilir. Ekonomik bir üründür. 
CATACHROME 4020 PS

IMDS NO:    

Yeni jenerasyon Tek tip krom kaplama katalizörü. Yüksek yanma direnci ve dağılım sağlar. Kullanımı kolay ve dağılımı, girişkenliği yüksek kaplamalar meydana getirmek için formüle edilmiştir. Sıvı 
CATACHROME 4020 LS

IMDS NO:    

Yeni jenerasyon Tek tip krom kaplama katalizörü. Yüksek yanma direnci ve dağılım sağlar. Kullanımı kolay ve dağılımı, girişkenliği yüksek kaplamalar meydana getirmek için formüle edilmiştir. Sıvı 
CATACHROME 4020 PM

IMDS NO:  

Yeni jenerasyon karışık tip krom kaplama katalizörü. Yüksek yanma direnci ve dağılım sağlar. Kullanımı kolay ve dağılımı, girişkenliği yüksek kaplamalar meydana getirmek için formüle edilmiştir. Toz. 
SERT KROM KAPLAMA KİMYASALLARI
CATADUR 4100 P

IMDS NO:    

Sert krom kaplama katalizörü. Toz konsantre ürün. Yanma bölgesini yukarılara çekip, homojen bir kaplama yapılmasını sağlar.
CATADUR 4100 L

IMDS NO:    

Sert krom kaplama katalizörü. Sıvı konsantre ürün. Yanma bölgesini yukarılara çekip, homojen bir kaplama yapılmasını sağlar. 
KROM  KAPLAMA BANYOLARI İÇİN GAZ KESİCİLER
CATAFUME 4200 P

IMDS NO:    

 

Dekoratif ve sert krom banyoları için gaz kesici tozdur. Yüzey gerilimini azaltarak ve banyo üzerine köpük oluşturmak sureti ile duman çıkışı engellenir.    

 
CATAFUME 4200 L 

IMDS NO:   

 

Dekoratif ve sert krom banyoları için gaz kesici sıvıdır. Yüzey gerilimini azaltarak ve banyo üzerine köpük oluşturmak sureti ile duman çıkışı engellenir.    

 
 
KALAY KAPLAMA KİMYASALLARI  

TINSTAR 2300

IMDS NO:    

 

Asitli kalay kaplama prosesidir. Parlak veya mat olarak ayarlanabilir. Homojen bir dağılım sağlar kullanımı kolaydır.
TINCHEM 2400

IMDS NO:    

 

Akımsız Kalay kaplama prosesi. PCB veya metal üzerine kullanılabilir.
 
ALTIN KAPLAMA KİMYASALLARI  
GOLDSTAR 2000 MU

IMDS NO:    

 

Sert asitli altın prosesi
GOLDSTAR 2200 AC

IMDS NO:    

 

Asitli altın direk kaplamak için paslanmaz aktivatörü.
 
GÜMÜŞ KAPLAMA KİMYASALLARI  
SILVOR 2500

IMDS NO:    

 

Gümüş kaplama prosesi
SILVOR 2550

IMDS NO:    

 

Gümüş anti-tarnish prosesi
SILVOR 2520

IMDS NO:    

 

Gümüş antik prosesi.
 
PLASTİK KAPLAMA KİMYASALLARI  
ACTIVA 7000 PD

IMDS NO:    

 

Uzun süre kullanılabilen ekonomik paladyum aktivatörüdür.
ACTIVA 7100

IMDS NO:    

 

Akımsız nikel öncesi iyi bir hızlandırıcıdır. Paladyum aktivatörünün nikel banyosuna karışmasını önler.
ACTIVA 7005 RD

IMDS NO:    

 

Kromu indirgeyici kimyasalıdır.
NICHEM 7300 EN

IMDS NO:    

 

Özellikle plastik kaplamalar için kullanılan güçlü ve stabilize akımsız nikel çözeltisidir.
CATAWET  7200

IMDS NO:    

 

Krom aşındırma banyosu  nemlendiricisi/ gaz kesici.